Home / Jaunumi / Aluprof iegūst titulu “2019. gada zīmols būvniecībā”

Aluprof iegūst titulu “2019. gada zīmols būvniecībā”

Alumīnija sistēmu ražotājs Aluprof jau kārtējo reizi ir saņēmis būvniecības nozares profesionāļu atzinību. Būvuzņēmēju pozitīvie viedokļi un ieteikumi ir ļāvuši uzņēmumam Aluprof ieņemt reitinga Gada zīmols būvniecībā augstāko pozīciju.

Uzņēmuma ASM Market Research and Analysis Centre pasūtītajā aptaujā piedalījās trīs tūkstoši būvniecības nozares uzņēmumu. Aptaujas rezultāti ir apkopoti ziņojumā, kas ir darīts pieejams visiem reitingā iekļautajiem uzņēmumiem. Vienlaicīgi tika analizēti respondentu uzņēmumu pārstāvju iesniegtie viedokļi, lai apzinātu vislabākos un visbiežāk izvēlētos būvizstrādājumu ražotājus Polijas iekšējā tirgū. 2019. gadā Aluprof atkal dominēja savā jomā, iegūstot divus prestižos titulus alumīnija logu profilu un drošības žalūziju sistēmu kategorijās — 2019. gada zelta zīmols būvniecībā un 2019. gada zelta čempions. Otrs no minētajiem tituliem ir īpaša atzinība zīmoliem, kuri ir baudījuši savu lietotāju atzinību un uzticību daudzus gadus.

Božena Rižka, Aluprof S.A. mārketinga vadītāja, šos panākumus rezumē šādi: Mēs esam ļoti priecīgi par to, ka jau atkal savā kategorijā esam izrādījušies nepārspēti. Tas vēlreiz apliecina Aluprof zīmola spēcīgās pozīcijas šajā nozarē. Mūsu iekļaušana šajā neatkarīgajā reitingā, kas atspoguļo Polijas uzņēmumu viedokļus, apstiprina gan mūsu sistēmu kvalitāti, gan klientu uzticību. Ziņojumā apkopotie rezultāti ir vērtīgs informācijas avots mums un tirgus tendenču indikators, ko bieži izmantojam, veidojot zīmola stratēģiju nākamajiem gadiem.

Rezultāti tika paziņoti 13. jūnijā, reitinga “Gada zīmols būvniecībā”, kas norisinājās jau 15. reizi, noslēguma pasākumā viesnīcā Windsor Hotel Jačrankas ciemā, netālu no Varšavas ziemeļiem. Pasākumā tikās ne vien uzvarētāji, bet arī būvuzņēmēju organizācijas, nozaru asociācijas un biznesa partneri.