Home / Jaunumi / ALUPROF IEGŪST TRĪS ZELTA GODALGAS

ALUPROF IEGŪST TRĪS ZELTA GODALGAS

Aluprof — Eiropas vadošais arhitektonisko alumīnija sistēmas ražotājs — ir ieguvis zelta godalgu “2018. gada čempions” un divas zelta godalgas “2018. gada zīmols būvniecībā”. Uzņēmums ir saņēmis šīs prestižās balvas divās kategorijās: alumīnija logu profili un ruļļu aizsargžalūziju sistēmas. Uzvarētāji tika izraudzīti konkursā, kuru rīkoja Tirgus izpētes un analīzes centrs ASM.

“Gada zīmols būvniecībā” ir Polijas plašākais neatkarīgais pētījumu projekts, kura pamatā ir būvuzņēmumu veiktie pirkumi. Pētījuma rezultātā ir izstrādāta Polijā ražoto būvizstrādājumu ikgadējā klasifikācija. Jaunākajā 14. izdevumā Aluprof ieguva divas augstākās godalgas: zelta godalgu “2018. gada Zīmols būvniecībā” alumīnija logu profilu kategorijā, kā arī zelta godalgu “2018. gada zīmols būvniecībā” rullu aizsargžalūziju sistēmu kategorijā. Turklāt Polijas pilsētā Belsko-Bjala dibinātais uzņēmums ir saņēmis īpašu atzinību — titulu “2018. gada čempions” alumīnija logu profilu kategorijā, ko piešķir uzņēmumiem, kuri apliecina visaugstākos sasniegumus attiecīgajā kategorijā.

“Saņemt apbalvojumu “Gada zīmols būvniecībā” mūsu komandai ir milzīgs gods,” atzina Božena Rižka, ALUPROF mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja. “Mēs vienmēr tieksimies nodrošināt mūsu apmierinātajiem un vērtīgajiem klientiem lieliskus produktus, un vēlamies saglabāt šo prestižo titulu daudzus, daudzus gadus.”

Reitingu veidoja Tirgus izpētes un analīzes centrs ASM, kurš veic valsts mēroga būvfirmu aptaujas, lai uzzinātu viedokli par vairākiem desmitiem būvizstrādājumu grupu. Vērā tiek ņemti tādi kritēriji kā lietošanas biežums, augstākā pieejamā kvalitāte un labāka cenas un kvalitātes attiecība.

Godalgas “2018. gada zīmols būvniecībā” noslēguma pasākums notika 7. jūnijā viesnīcā “Venecia Palace” Mihailovicē, netālu no Varšavas. Aluprof vārdā balvas saņēma Božena Rižka, ALUPROF mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.