Home / Jaunumi / ALUPROF ir “Biznesa gepards 2016”

ALUPROF ir “Biznesa gepards 2016”

Uzņēmums ALUPROF ir saņēmis apbalvojumu ar nosaukumu “Biznesa gepards 2016”. Šobrīd ALUPROF ir novērtēts kā viens no Polijas visdinamiskāk augošajiem uzņēmumiem. Šo novērtējumu sastādīja Eiropas Biznesa institūts, uzņēmējdarbības žurnāla European Business izdevējs.

Uzņēmuma ALUPROF tirgus vērtības dinamika laikā no 2014. gada marta līdz 2016. gada martam bija 130 %. - “Mēs ar lielu prieku saņemam godalgu Biznesa gepards 2016. Tā vēlreiz apliecina mūsu uzņēmuma konsekvento stratēģiju — paaugstināt ražošanas gada apjomus un ieviest uzlabotus risinājumus,” saka Tomašs Grela, uzņēmuma ALUPROF vadītājs. Godalga tika piešķirta arī Belsko-Bjalas pilsētai kategorijā “Biznesam draudzīga pilsēta 2017”.

Šī godalga tika piešķirta jau 11. reizi un par to cīnījās 40 000 Polijas uzņēmumu, kuru finanšu rādītājus analizēja Eiropas Biznesa institūts. Tituls “Biznesa gepards 2016” tika piešķirts 4431 no tiem. Analizētie uzņēmumi tika atlasīti starp tiem, kuru neto apgrozījums pārsniedza pusmiljonu zlotu un kuru kapitāls 2013.–2014. gadā bija pozitīvs. Eiropas Biznesa institūts izvērtēja uzņēmumu tirgus vērtību 2014. gada marta beigās un 2016. gada marta beigās, salīdzinot rezultātus ar akciju sabiedrībām, kuru akcijas tiek kotētas Varšavas biržā, kā arī tirgus vērtības izmaiņas.

Analizētajā laika periodā ALUPROF īstenoja daudzus piegādes līgumus visprestižākajiem Polijas objektiem, tostarp Mečislava Karloviča filharmonijas zālei Ščecinā un Karolkowa biznesa parka biroja ēkām Varšavā. Turklāt ALUPROF attīsta savu uzņēmējdarbību arī starptautiskajos tirgos.