Home / Jaunumi / ALUPROF nopelna vēl vienu Top BRAND reitingu

ALUPROF nopelna vēl vienu Top BRAND reitingu

Polijas žurnāls Press un uzņēmums PRESS SERVICE Monitoring Mediów ir izveidojis 500 labāko zīmolu reitingu 50 nozarēs. Aluprof — Eiropas vadošais arhitektonisko alumīnija sistēmu ražotājs — ir iekļauts to uzņēmumu skaitā, kuri ir visintensīvāk atspoguļoti plašsaziņas līdzekļos. Starptautiski atzītais uzņēmums no Polijas pilsētas Belsko-Bjala ir nopelnījis vēl vienu “labākā zīmola” reitingu.

Pārskata 11. izdevumā tika analizēti vairāk nekā 52 miljoni informācijas vienību, tostarp drukātie un interneta materiāli, kā arī sociālo plašsaziņas līdzekļu publikācijas laika posmā no 2017. gada 1. jūlija līdz 2018. gada 30. jūnijam. Reitinga veidošanas metodikas pamatā bija zīmola spēks, ko aprēķina, ņemot vērā publikāciju skaitu un ietekmi, kā arī noskaņojuma indikators, kas analizē plašsaziņas līdzekļu apkopotos datus, lai palīdzētu uzņēmumiem izprast, ko par viņiem domā klienti. Aptaujā tika iekļautas 50 nozares ar visintensīvāko atspoguļojumu plašsaziņas līdzekļos. No katras nozares pētnieki izraudzījās 10 spēcīgākos zīmolus. Reitings tika publicēts pa nozarēm un kā kopējais saraksts ar visiem 500 zīmoliem.

Kategorijā “Būvmateriāli” Aluprof ierindojās astotajā vietā starp desmit spēcīgākajiem zīmoliem. Tā kā Aluprof ir Eiropā vadošais alumīnija ekstrūzijas uzņēmums, tas nostiprina savas pozīcijas arī ASV tirgū. Aluprof tiek pastāvīgi atspoguļots plašsaziņas līdzekļos saistībā ar uzņēmuma neskaitāmajām aktivitātēm, kas saistītas ar zinātni, būvniecību un arhitektūru, kā arī prestižo konkursu arhitektiem un projektēšanas birojiem “Aluprof gada būve” (Aluprof’s Building of the Year). Aluprof arhitektoniskās alumīnija sistēmas ir izmantotas daudzās būvēs Polijā, tostarp prestižajā Otrā Pasaules kara muzejā Gdaņskā, NOSPR Katovicē, Polijas ebreju muzejā Varšavā un Vroclavas modernajās biroja ēkās Green Day un Green2Day.

Atzinība, ko turpinām saņemt, ir spēcīgs apliecinājums mūsu radītajai ietekmei un nenovērtējamajai pieredzei, ko sniedzam mūsu pircējiem. Esam priecīgi būt starp 500 labākajiem zīmoliem un ceram uz vēl augstāku reitingu nākotnē— atzina Božena Rižka, Aluprof S.A. mārketinga vadītāja.

Šajā gadā Polijas dienas laikraksts Rzeczpospolita iekļāva uzņēmumu Aluprof 500 lielāko uzņēmumu sarakstā, bet Polijas iknedēļas izdevums Wprost atzina uzņēmumu par visietekmīgāko Polijas uzņēmējdarbības vēstnieku. Aptauju Top Brand veic žurnāls Press kopā ar uzņēmumu PRESS-SERVICE Media Monitoring, kas izstrādā reitinga veidošanas metodiku.