Home / Jaunumi / ALUPROF pakāpjas uz augšu prestižā zīmolu topā

ALUPROF pakāpjas uz augšu prestižā zīmolu topā

2018. gada topu Top Mark (Top zīmols) veido divas prominentas organizācijas — žurnāls Press un informācijas aģentūra PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, kura nodarbojas ar plašsaziņas līdzekļu monitoringu. Topā iekļauti 500 uzņēmumi no 50 nozarēm, kas klasificēti atbilstoši to atspoguļojumam plašsaziņas līdzekļos — pieminēšanas reižu skaitam un veidam. Uzņēmums ALUPROF S.A. ir dibināts un darbojas Polijas dienvidu pilsētā Beļsko Bjalā. Uzņēmums ir starptautiski atzīts Eiropā vadošais alumīnija logu, durvju un fasāžu sistēmu ražotājs, kas jau atkal ir iekļauts Polijas spēcīgāko zīmolu topā.

2018. gadā Top Mark pārskats tika paplašināts, iekļaujot 39 nozares un 383 uzņēmumus, tādēļ šis pārskats ir plašākais šāda veida pētījums Polijā. Šobrīd tajā tiek pārskatīti 73 miljoni rakstu no drukātajiem, tiešsaistes un sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem, kas, salīdzinot ar 2017. gadu, ir pieaugums par 20 miljoniem rakstu. Ir mainīta arī metodoloģija, vēl precīzāk nosakot gan uzņēmumu pozicionējumu, gan arī tā atspoguļojuma plašsaziņas līdzekļos veidu un ietekmi. Rezultātā tiek iegūts rādītājs, kas ļauj salīdzinot zīmolus dažāda veida plašsaziņas līdzekļos.

ALUPROF S.A. ir Eiropā vadošais alumīnija logu, durvju un fasāžu sistēmu ražotājs, kas atkal ir iekļauts labāko zīmolu topā. Turklāt uzņēmums ir ne vien uzlabojis savu pozīciju būvizstrādājumu kategorijā, pakāpjoties par vienu vietu uz septīto pozīciju, bet arī pakāpies uz 327. vietu starp visiem 500 uzņēmumiem. ALUPROF darbība tiek regulāri atspoguļota plašsaziņas līdzekļos vairāku iemeslu dēļ, tostarp saistībā ar dažādām aktivitātēm, kuras uzņēmums veic attiecībā uz arhitektūru, pētniecību, attīstību un izglītību, ekoloģiju, ilgtspējīgu attīstību un zaļo būvniecību, dēļ augsti novērtētā arhitektu konkursa, kuru uzņēmums rīko, kā arī, protams, dēļ tā, ka uzņēmuma alumīnija sistēmas tiek izmantotas prestižās ēkās visā pasaulē.

ALUPROF mārketinga direktore Božena Rižka uzsver, ka:
“Mums vissvarīgākais ir tas, lai par ALUPROF zīmolu runātu ne vien bieži, bet arī pozitīvi. Uzņēmuma iekļaušanu Top Mark 2018 topā uzskatām par apliecinājumu, ka esam to panākuši. Tai pat laikā fakts, ka ALUPROF ir ierindojies starp valsts spēcīgākajiem uzņēmumiem — tiem, kuri veido kopējo Polijas zīmolu spēku — ir milzīga privilēģija.”

Šogad ALUPROF ir iekļauts arī vairākos citos topos. Tas iekļauts Rzeczpospolita 500 sarakstā, kuru veido laikraksts ar tādu pat nosaukumu, sarindojot 500 uzņēmumus ar vislielāko apgrozījumu. ALUPROF ir iekļauts arī nedēļas izdevuma Wprost 300 uzņēmumu sarakstā, kurā zīmoli sadalīti divās kategorijās — Polijas vēstnieki un 50 Polijas straujāk augošie uzņēmumi. ALUPROF ir iekļauts abās kategorijās un būtiski pakāpies uz augšu kopējā sarakstā. Arī vissvarīgākajos Polijas topos, kas jau ir sastādīti, koncentrējoties uz tirgus datiem, uzņēmums ir saņēmis līdera titulu alumīnija durvju, logu un fasāžu sistēmu ražošanas jomā.