Home / Jaunumi / Aluprof saņem godalgu “5 gadu pircēju kvalitātes līderis”

Aluprof saņem godalgu “5 gadu pircēju kvalitātes līderis”

Prestižo godalgu “5 gadu pircēju kvalitātes līderis” saņēma ALUPROF. Uzņēmums no Belsko-Bjalas ieguva godalgu kategorijā “Profili un alumīnija sistēmas”. Godalga apstiprina ražotāja vadošo pozīciju tirgu, salīdzinot ar citiem piegādātājiem, kā arī pircēju un darbuzņēmēju augsto uzticību.

“5 gadu pircēju kvalitātes līderis” ir godalga, kas balstās uz pircēju vērtējumiem. Tie tika apkopoti pēdējo piecu gadu laikā, veicot aptaujas valsts patērētāju programmas ietvaros. Respondenti atzina, ka ALUPROF apsteidz savus konkurentus attiecībā uz atpazīstamību, montāžas vienkāršību un cenu konkurētspēju. Pircēji norādīja, ka uzņēmums piedāvā tirgū visaugstākās kvalitātes izstrādājumus.

- Tā ir pagodinoša godalga, kas ir visas komandas smaga darba rezultāts. Jo īpaši tas attiecas uz mūsu inženieriem, kuri ir spējuši pārsteigt tirgu ar savām inovatīvajām idejām. Mēs esam priecīgi, ka mūsu centieni ir tikuši novērtēti. Pircēju uzticība ir vislabākā balva,” atzīst Božena Rižka, ALUPROF mārketinga vadītāja.

Titulu “Pircēju kvalitātes līderis” piešķir godalgas “Zelta emblēma” ieguvējiem, kas atlasīti, pamatojoties uz lietotāju un klientu viedokļiem. Vēl ir būtiski arī tas, cik bieži zīmols parādās tādās kategorijās kā “labākā kvalitāte", “labākā cenas/kvalitātes attiecība”un “visbiežāk lietotais izstrādājums”.