Home / Jaunumi / ALUPROF VĒLREIZ IEGŪST TITULU “GADA ZĪMOLS BŪVNIECĪBĀ”

ALUPROF VĒLREIZ IEGŪST TITULU “GADA ZĪMOLS BŪVNIECĪBĀ”

Šogad alumīnija logu un durvju sistēmu ražotājs ALUPROF S.A. ieguvis visaugstāko atzinību reitingā “Gada zīmols būvniecībā”, un tā nebūt nav pirmā reize. Balva ir iegūta, pateicoties būvnieku pozitīvajām atsauksmēm un ieteikumiem attiecībā uz ALUPROF logu profiliem un aizsargžalūziju sistēmām. Ir apstiprināta uzņēmuma pirmā vieta savā sektorā, kā arī fakts, ka ALUPROF ir viens no vadošajiem šīs jomas ražotājiem visā Eiropā.

Reitings “Gada zīmols būvniecībā” balstās uz valsts mēroga aptauju, ko pasūta ASM tirgus izpētes un analīzes centrs. Katru gadu vairāk nekā trim tūkstošiem būvniecības nozares uzņēmumu lūdz izteikt viedokli par būvizstrādājumu ražotājiem Polijā. Viņu atbildes tiek analizētas, lai apzinātu vislabākos Polijas uzņēmumus, kuri darbojas šajā ekonomikas nozarē.

Šogad ALUPROF atkal atrodas reitinga virsotnē — turklāt ne vienu, bet veselas divas reizes. Uzņēmumam ir piešķirts prestižais tituls “Zelta zīmols būvniecībā” un balvas — viena par logu alumīnija profiliem un otra par aizsargžalūziju sistēmām. Otrā balva atzīst ALUPROF par Zelta čempionu, citiem vārdiem sakot, uzņēmumu, kurš bauda daudzu gadu uzticību un vislabākās būvuzņēmēju atsauksmes. Rezultāti ir identiski 2019. gada reitingam.

Božena Rižka (Bożena Ryszka), uzņēmuma ALUPROF S.A. mārketinga un PR vadītāja, skaidro:

"Esam ļoti priecīgi par titulu “Gada zīmols būvniecībā”, kas apstiprina, ka ALUPROF risinājumi savā nozarē ir vislabākie. Tomēr mūsu klientu uzticība mums ir pat svarīgāka, jo tieši viņi dod mums iespēju paplašināt piedāvājumu, ieviest inovācijas un attīstīt zīmola stratēģiju turpmākajiem gadiem."

Pirmā apbalvošanas ceremonija “Gada zīmols būvniecībā” notika 2001. gadā, un kopš tā laika šis notikums radījis milzīgu interesi un tiek plaši apmeklēts. Plānots, ka šogad ceremonija notiks 10. oktobrī izcilajā Windsor viesnīcā, Jachranka ielā, Varšavā. Vakara vadītājs būs atzītais teātra un kino aktieris, režisors un kabarē mākslinieks Sezārijs Pazura (Cezary Pazura).