Home / Jaunumi / Fasāžu sistēmas Aluprof ar pasīvās mājas sertifikātu

Fasāžu sistēmas Aluprof ar pasīvās mājas sertifikātu

Fasāžu sistēmas MB-TT50 un MB-SR50N HI+ ir domātas lielu izmēru stiklotu profilu būvniecībai, piem. sabiedriskas nozīmes ēkām, bankām, iestādēm, biroju ēkām vai sporta hallēm. Tās var izmantot arī aizsargsienu, griestu un citu telpisku konstrukciju izveidē. Paralēli plašu stikla konstukciju būvniecības iespējām, sistēmas nodrošina ar augstu izolāciju, ko nesen atzinis PassivHaus Institūts (PHI) Darmštatē.  Sakarā ar to, produktus var izmantot pasīvu objektu celtniecībā. Līdz šim tikai trīs fasāžu sistēmas ir saņēmušas Darmštates PassivHaus Institūta sertifikātu A+, tai skaitā divas iepriekš minētās firmas Aluprof sistēmas.

Mēs ļoti priecājamies, ka PassivHaus Institūts (PHI) Darmštatē ir novērtējis mūsu kārtējos produktus un piešķīris tiem augstāko A+ klasi. MB-TT50 sistēma ir mūsu tehnoloģiski attīstītākais produktu klāsta piedāvājums. Mēs pielietojām jaunu pieeju profiliem un aprīkojumam, kas atbild par hermētiskumu, tādēļ to siltumizolācija spējas novērojamas jau no 0,5 W/m2K. Otrs mūsu godalgotais produkts - MB-SR50N HI+ arī izceļas ar paaugstinātām, jau no 0,7 W/m2K, siltumizolācijas spējām. Cenšamies rast risinājumus, kas būtu ideāli piemēroti pasīvās un energoefektīvās būvniecības vajadzībām, par ko liecina mums piešķirtais sertifikāts - Bożena Ryszka, Aluprof Marketinga un Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja.

PassivHaus (PHI) ir neatkarīgs pētnieciskais institūts Darmštatē, kas strādā pie jaunu, zemas enerģijas patēriņa ēku celtniecības koncepciju, instrumentu un būvmateriālu izstrādes. Šiem centieniem bija milzīga loma pasīvās mājas koncepcijas izstrādē, pateicoties kurai 1990. gadā Darmštatē tika uzcelta Eiropā pirmā daudzģimeņu māja, kur enerģijas patēriņš nepārsniedz 12 kWh/(m2a).

Sistēmas ir kārtējie šī gada PHI godalgotie Aluprof produkti, agrāk Institūts piešķīra sertifikātus Aluprof žalūziju SPi un SP-E sistēmu zemapmetuma kārbām 165.