Home / Jaunumi / KLIENTI UN ARHITEKTI UZSKATA ALUPROF PAR VADOŠO ZĪMOLU

KLIENTI UN ARHITEKTI UZSKATA ALUPROF PAR VADOŠO ZĪMOLU

Šī gada Nacionālajā logu un durvju forumā tika paziņots logu un durvju tirgus 2018. gada līderu reitings. Pārskats tika veikts, ņemot vērā tirdzniecības rādītājus un arhitektu konkursa “StolArchi 2018” rezultātus. Abos reitingos balvas saņēma Aluprof.

Divi segmenti — alumīnija sistēmas un rullo žalūziju sistēmas — ir tās jomas, kurās Aluprof ir neapstrīdams līderis. Polijas uzņēmuma tirdzniecības rādītāji vēlreiz apstiprināja tā tirgus līdera pozīcijas. Jau 10. reizi  uzņēmums no Polijas pilsētas Belsko-Bjalas tika iekļauts vislabāko logu un durvju tirgus līderu reitingā, ko veido būvniecības tirgus pētniecības aģentūra CAB. Pārskats tika veidots, balstoties tikai uz pircēju pirkšanas lēmumiem, kā arī preču un piegādātāju izvēli

Šī gada noslēguma pasākumu apmeklēja vairāk nekā 200 vadītāji no logu un durvju nozares. Aluprof vārdā apbalvojumu saņēma Malgorzata Vojtasika, uzņēmuma komercdirektore — Šī atzinība apliecina mūsu komandas ieguldīto darbu, ziedošanos un aizrautību, nodrošināt pircējiem augstas kvalitātes produktus. Tas ir ļoti augsts novērtējums mūsu uzņēmumam — atzina Vojtasika.

Nacionālā logu un durvju foruma laikā tika pasniegtas arī konkursa “StolArchi 2018” balvas. Šis īpašais apbalvojums, kas tiek piešķirts logu un durvju produktu ražotājiem, kurus izvirza arhitektūras uzņēmumu pārstāvji, tiek pasniegts trijās kategorijās: produkts, inovācija un tehniskais atbalsts. Žūrija novērtēja Aluprof par profesionālo un specializēto palīdzību, kā arī par kvalitāti un tehniskā atbalsta pieejamību, kas tiek nodrošināts arhitektiem visos projekta īstenošanas posmos. Uzņēmumam tika piešķirta galvenā balva kategorijā “Tehniskais atbalsts”. Arhitekti novērtēja arī zīmola piedāvātos produktus. MB-Glass Barrier sistēmai (ārējās balustrādes) tikai piešķirta atzinība kategorijā “Ēku aprīkojums”.

Pētniecības aģentūras CAB veiktā nozares pētījuma rezultāti, kurus paziņoja šī gada Nacionālajā logu un durvju forumā, apliecina, ka Polija ir Eiropā lielākais logu un durvju izstrādājumu eksportētājs.