Home / Jaunumi / Salons tuvāk dabai: jaunas paceļamas –bīdāmas stūra durvis no ALUPROF

Salons tuvāk dabai: jaunas paceļamas –bīdāmas stūra durvis no ALUPROF

Svinēšana ar ģimeni salonā ar panorāmas skatu uz apkārtni ir daudzu investoru sapnis, kuri īsteno savas mājas projektu. Paceļamas –bīdāmas stūra durvis ALUPROF MB-77HS ir lielisks priekšlikums visiem, kuri meklē durvis, kas segs robežu starp iekšpusi un apkārtni. 

Vieni atpūšas salonā, lai ierobežotu sevi no ārpasaules. Citi sapņo par atelpas brīdi, kas remdēs viņu nogurumu. Tomēr reālu iespēju izkļūt no ikdienas trokšņa sniedz tikai harmonija ar dabu.  Tikmēr piemājas dārzs un kontakts ar rūpīgi koptiem augiem ir viens no efektīgākajiem veidiem, kā atpūsties un justies labāk. Salona atvēršana uz ārējo vidi no abām pusēm tagad ir iespējama, pateicoties paceļamām –bīdāmām stūra durvīm ALUPROF MB-77HS. Risinājums nodrošina gan netraucētu piekļuvi skatam uz ārpusi, gan iespēju iekārtot telpas oriģinālā, modernā veidā. 

Līdz dārzam viens solis

Stūra durvīm, kas savieno salonu ar dārzu, ir ietekme ne tikai uz interjēra estētiku, bet arī uz pašu ēkas fasādi. Pie tam, tās aizsargā no siltuma zuduma un zādzībām. No tā, kāda veida durvis Jūs izvēlēsieties, būs atkarīga optimāla salona telpas izmantošana un apgaismošana.  

Produkts, ko piedāvā alumīniju sistēmu līderis ALUPROF – paceļamās –bīdāmās stūra durvis ALUPROF MB-77HS – ir īpaši praktisks risinājums, kas neaizņem daudz vietas. – To lietošana ir ērta pat bērniem vai invalīdiem. Mehānisms, kas tiek lietots MB-77HS durvīs, ļauj tām brīvi atvērties un aizvērties. Tas palīdz arī izvairīties no dažām problēmām, kas saistītas ar telpu iekārtošanu. Durvju izkārtojums ietaupa vietu, ko vajadzētu atrast klasiskā veida durvīm, un pati konstrukcija dod iespēju tā novietot mēbeles, lai tās netraucētu durvju atvēršanu. Tas ir ļoti noderīgs un estētisks risinājums. Tieši tāpēc stūra sistēmas pēdējā laikā kļūst arvien populārākas – izskaidro Božena Riška, ALUPROF zīmola mārketinga vadītāja. 

Māja atvērta uz terasi 

Izmantojot paceļamās –bīdāmās stūra durvis ALUPROF MB-77HS, tiek izmantotas divas sienas  – ne viena – kas padara ēkas stiklojuma laukumu ļoti lielu. Pateicoties tam, interjērs ir piepildīts ar saules gaismu un šķiet vizuāli lielāks.
 
Risinājums, ko ir projektējuši ALUPROF inženieri, ļauj izveidot liela izmēra durvju spārnus, kas dizaineriem atver lielas iekārtošanas iespējas. Atvērtas paceļamās –bīdāmās stūra durvis, kas iziet tieši uz dārzu vai terasi, paagstina „atvērtas telpas” iespaidu un ļauj saglabāt atšķirīgu stilu gan telpām, gan ēkai. Kad durvis ir aizvērtas, tās veido ēkas stikla sienas.

Īpašu uzdevumu durvis

Terases durvīm, lai tās būtu funkcionālas un estētiskas, ir jābūt izgatavotām no visaugstākās kvalitātes materiāliem un ir jāatbilst visaugstākām tehniskām prasībām. Šo savienojumu sniedz sistēma MB-77HS. Blakus funcionalitātei, komfortam un estētikai, to raksturo arī enerģijas ietaupījums. Durvis ar vienas vai divu kameru stikliem nodrošina augstu skaņas izolāciju un siltumu.

Daudzie stikli, kas tiek izmantoti šajā risinājumā, piešķir ēkai vieglumu un daudzveido vispārējo ēkas izskatu. Pie tam sistēma dod iespēju pievienot konstrukcijai pretuzlaušanas stiklus, bez būtiskām izmaiņām durvju būvniecībā, pateicoties slēgtam stiklojumam. Rūpes par apsardzi ir īpaši svarīgas, jo lielākā daļa no ielaušanām notiek pa dārza durvīm.

Pie sistēmas vērtībām pieder durvju atvēršanas un aizvēršanas ērtība, ko nodrošina  „HS-Master” piedziņa, kontrolēta ar pogu vai tālvadības pulti. Ir vērts pieminēt arī plašo krāsu gammu, ko piedāvā ražotājs. Iespēja iegādāties alumīniju jebkurā krāsā paplašina visu telpu iekārtošanas iespēju variantus.  

Pateicoties savai specifikai, sistēma var tikt izmantota ne tikai dzīvojamo māju būvniecībā, bet arī sabiedriskās ēkās – apartamentos vai viesnīcās. Tā lieliski iederas modernā, pārredzamā arhitektūrā. Kubistu formas ne tikai uzlabo ēkas izskatu, bet arī sniedz interjēram panorāmas skatu un labāk apgaismo telpu. Paceļamās –bīdāmās stūra durvis ALUPROF MB-77HS ir ideāls piedāvājums, kā savienot salonu ar dārza zaļumu. Pateicoties tam, Jūsu mājas tiek atvērtas enerģijas taupīgai un drošai nākotnei.