Home / Jaunumi / Uzņēmuma Aluprof SA jaunās produktu vides deklarācijas

Uzņēmuma Aluprof SA jaunās produktu vides deklarācijas

Saskaņā ar Eiropas vadošā arhitektonisko alumīnija sistēmu ražotāja un izplatītāja — Aluprof — pagājušā gada apņemšanos uzņēmums ir ieguvis III tipa vides deklarācijas savām logu, durvju un fasāžu sistēmām.

Produktu vides deklarācija (EPD — Environmenal Proiduct Declaration) ir visā pasaulē pieņemta, neatkarīga sertifikācijas sistēma, kas atspoguļo informāciju par produkta ietekmi uz vidi dzīves cikla laikā. Šo sertifikātu piešķir, izvērtējot produkta dzīves ciklu, un tā mērķis ir samazināt produkta negatīvo ietekmi uz vidi. Starptautiskā EPD sistēma ir globāla vides deklarāciju sistēma, kurā Būvniecības izpētes institūta eksperti kopā ar revidentu objektīvi novērtē un pārbauda visus procesus saskaņā ar ISO 14025 un EN 15804 standartiem, cita starpā ņemot vērā ražošanas procesā ģenerēto atkritumu un patērētā ūdens un enerģijas daudzumu.

– Uzņēmuma ilgtspējīga attīstība mums ir ļoti svarīga, tādēļ pagājušajā gadā mēs iesniedzām pieteikumu neatkarīgai III tipa sertifikācijai mūsu alumīnija profiliem. Ņemot vērā mūsu iepriekšējos sasniegumus un kā uzņēmums, kas nosaka tirgus tendences, mēs nolēmām pieteikties sertifikācijai arī attiecībā uz citiem produktiem, piemēram, durvju, logu un fasāžu sistēmām. Tas, ka žūrija pozitīvi novērtēja mūsu deklarāciju, ir milzīgs izrāviens arī mūsu klientiem, jo nu viņiem ir labākas izredzes saņemt zaļo ēku sertifikātu, piemēram BREEAM vai LEED, kā arī vieglāk veikt informētus lēmumus, iegādājoties mūsu produktus, tādējādi samazinot ēku negatīvo ietekmi uz vidi, atzīst Malgorzata Vojtasika — Aluprof SA pārdošanas vadītāja.

Aluprof SA piedāvā tirgū visprogresīvākās alumīnija logu, durvju, aizsargžalūziju un vārtu sistēmas. Uzņēmums piedāvā arī modernas fasāžu sistēmas, ugunsdrošās sistēmas un pretuzlaušanas konstrukcijas, kā arī risinājumus energoefektīvajām un pasīvajām ēkām. Uzņēmumam Aluprof ir četras ražotnes, kas atrodas Beļsko Bjalā, Opolē, Golešovā un Zlotovā (Polijā), kā arī 10 filiāles Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Uzņēmums ir daļa no “Grupa Kapitałowa Grupa Kęty SA” — Polijas vismodernākā un visstraujāk augošā alumīnija produktu ražošanas uzņēmuma.