Home / Jaunumi / Uzņēmums ALUPROF ir ieguvis godalgu “Gada zelta būvniecības zīmols 2017”

Uzņēmums ALUPROF ir ieguvis godalgu “Gada zelta būvniecības zīmols 2017”

Godalga “Gada zelta būvniecības zīmols” tika pasniegta jau 13. reizi, un pasniegšanas ceremonija notika viesnīcā Venecia Palace, Mihalovicē, netālu no Polijas galvaspilsētas Varšavas. Tāpat kā katru gadu, godinot klientu iecienītākos ražotājus, tika pasniegtas daudzas godalgas un balvas. Uzņēmumam ALUPROF tika piešķirts tituls “Gada zelta čempions 2017” kategorijā “Alumīnija logu profili” un godalga “Gada zelta būvniecības zīmols 2017” kategorijā “Aizsargžalūziju sistēmas un alumīnija logu profili”.

Godalgas “Gada zelta būvniecības zīmols” un “Gada zelta čempions” piešķir klienti kā apliecinājumu ilggadējai un veiksmīgai sadarbībai ar ražotājiem. Klientiem lūdz nosaukt savu iecienītāko biznesa partneru nosaukumus, nedodot sarakstu ar zīmoliem, no kuriem izvēlēties. Tādēļ rezultāti ir uzticami un objektīvi. Tāpat kā katru gadu uzņēmums ALUPROF ir saraksta galvgalī attiecībā uz alumīnija logu profiliem un aizsarglžalūziju sistēmām. – Godalga “Gada būvniecības zīmols” sniedz mums trīs galvenās priekšrocības: apziņu par mūsu pozīciju un mūsu konkurentu pozīciju, prestižu un reklāmu klientu vidū. Konkursa rezultāti apliecina, ka mūsu logu profili un aizsargžalūziju sistēmas atbilst par visizvēlīgāko klientu prasībām – sakaTomašs Grela (Tomasz Grela), ALUPROF S.A. vadītājs. ALUPROF alumīnija logu profili un aizsarglžalūziju sistēmas tiek augsti novērtētas jau četrus gadus pēc kārtas.

“Gada būvniecības zīmols” ir prestižs novērtējums, kuru regulāri rīko tirgus izpētes uzņēmums ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. Šis plašais un uz klientu aptaujām balstītais izpētes projekts ir unikāls Polijā — tiek veikta valsts mēroga klientu aptauja, kuras mērķis ir iepazīstināt ar Polijas vislabākajiem zīmoliem.