Home / Jaunumi / Uzņēmums ALUPROF saņēmis laikraksta Rzeczpospolita Ērgļa godalgu

Uzņēmums ALUPROF saņēmis laikraksta Rzeczpospolita Ērgļa godalgu

“Top 500” Polijas labāko uzņēmumu 19. godalgas noslēguma ceremonija norisinājās 25. aprīlī Polijas Ebreju vēstures muzejā. Šajā sarakstā atkal iekļauts arī uzņēmums ALUPROF S.A. — viens no Eiropas vadošajiem alumīnija sistēmu ražotājiem būvniecības nozarei.

Šajā “Top 500” sarakstā ALUPROF S.A. pievienojas Polijas labākajiem uzņēmumiem. Žūrija novērtēja uzņēmuma lieliskos rezultātus un finansiālo stāvokli, uzsverot alumīnija sistēmu ražotāja pastāvīgo un dinamisko izaugsmi. Uzņēmuma ALUPROF S.A. spēcīgo tirgus pozīciju apstiprina arī saņemtā laikraksta Rzeczpospolita Ērgļa godalga kategorijā “Nodarbinātības attīstība”. “Mūsu pastāvīgie centieni un ieguldījumi ne vien ražošanā, bet arī cilvēkresursu attīstībā, kā arī pētniecības un tehnoloģisko resursu paplašināšanā ir ļāvuši uzlabot ALUPROF finansiālo situāciju gan pašmāju, gan starptautiskajā tirgū,” atzina ALUPROF S.A. vadītājs Tomašs Grela (Tomasz Grela), noslēguma ceremonijā uzņēmuma vārdā saņemot balvas statueti.

Kopš 2001. gada laikraksta Rzeczpospolita Ērgļa balvas statuetes tiek piešķirtas, pamatojoties uz rādītājiem, kuri raksturo uzņēmuma efektivitāti, stabilitāti un izaugsmes iespējas. Žūrija atlasa uzņēmumus no tiem, kas iekļauti prestižajā “Top 500” sarakstā, kuru sastāda laikraksta Rzeczpospolita redkolēģija. Vērtējumā tiek ņemti vērā vissvarīgākie finanšu rādītāji, piemēram, ieguldījumu izdevumi, nodarbinātība, atalgojums, eksporta īpatsvars un ienākumi no tirdzniecības, kas norāda uz uzņēmuma pozīciju iepriekšējā gadā.