Home / Piedavajumi / ALUPROF JAUNUMI! MB-SKYLINE TYPE R lielformāta bīdāmās durvis

ALUPROF JAUNUMI! MB-SKYLINE TYPE R lielformāta bīdāmās durvis

Aluprof sāk piedāvāt inovatīvu bīdāmo durvju sistēmu — MB-SKYLINE TYPE R. Tai raksturīgs vieglums un vizuāla pievilcība, un, izmantojot šo sistēmu, ir iespējams veidot neierobežota garuma stikla sienas ar neredzamām rāmja daļām, vienlaicīgi ievērojot visstingrākās tehniskās prasības.

MB-SKYLINE TYPE R bīdāmo durvju sistēmai ir paslēpts rāmis un šauri profili, kas piešķir konstrukcijai modernu, minimālistisku izskatu un nodrošina brīnišķīgus panorāmas skatus. Durvis, kas veidotas no šīs konstrukcijas, piešķir ēkai īpašu stilu un paaugstina visa projekta statusu.

Durvju vērtnes, kas veidotas, izmantojot MB-SKYLINE TYPE R, ir paslēptas augšējā un apakšējā rāmī. Ja durvis tiek aprīkotas ar motoru vai slēdzeni, tad paslēpti ir arī bīdīšanas profili. Pats rāmis ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu lietotājiem maksimālu komfortu, tādēļ ir tik šaurs, cik tas tehniski ir iespējams un tikai 23 mm dziļš. Līdz minimumam ir samazināts arī šproses platums, tādēļ vienīgais redzamais savienojums ir tikai 25 mm plats. Durvju profilu strukturālais dziļums ir 71 mm, bet rāmja profilu dziļums — 190 mm.

ALUPROF MB-SKYLINE TYPE R durvju vērtnes ir izgatavotas, izmantojot vismodernākos un videi draudzīgākos materiālus, kas nodrošina visaugstākos termoizolācijas parametrus. Svarīgs ir arī stikla biezums, tādēļ tiek izmantots trīskāršs 52 līdz 60 mm biezs stiklojums. Īpaši izstrādātais ārējais motors ir aprīkots ar radiouztvērēju un drošības radaru, tādēļ šo mehānismu var darbināt arī attālināti. Mitrums tiek aizvadīts caur unikālu drenāžas sistēmu, kas aprīkota ar notekcaurulēm.

MB-SKYLINE TYPE R durvju maksimālais augstums ir ne mazāks par četriem metriem un, ja motors ir montēts no ārpuses, tad kustīgā konstrukcija var svērt līdz pat 700 kg. Tādēļ ir iespējams projektēt satriecošas stikla sienas. Lietotāju ērtības nodrošina inovatīva kustīgo vērtņu un starpliku konstrukcija. Vērtnes var būt masīvas, tomēr to atvēršanai un aizvēršanai nav nepieciešama liela piepūle, turklāt to mehānisms darbojas gandrīz bez skaņas. Vizuāli pievilcīgās sliežu izolācijas var izmantot arī rāmjiem, vēl vairāk atvieglojot durvju ikdienas lietošanu. Rāmju ritenīši var būt izgatavoti no nerūsējošā tērauda vai eleganta melna poliamīda.