Home / Piedavajumi / Ekoloģiskā māja? Tā ir ekonomiska!

Ekoloģiskā māja? Tā ir ekonomiska!

Modernā arhitektūra ir raksturīga ar unikālu dizainu, bet tā var būt arī naudas līdzekļu taupīšana, gan ekoloģiskā, gan ekonomiskā ziņā.

Šobrīd mums nepieciešamas neatkarīgas ēkas, kas enerģiju un ūdeni iegūst no apkārtējās vides, tajā pašā laikā esot neatņemamas pilsētvides sastāvdaļas. Tāpēc celtniecības nākotne ir zaļās tehnoloģijas.

Alumīnijs ir moderns materiāls, kas lieliski atbilst mūsdienu celtniecības ekonomiskajām un ekoloģiskajām tendencēm. Aluprof piedāvā daudzus risinājumus, kas lieliski atbilst energoefektivitātes kritērijiem gan privātmāju, gan rūpnieciskās būvniecības nozarē.

Kas patiesībā ir ilgtspējīga būvniecība?

Energoefektīvās ēkas ir ēkas ar zemu enerģijas patēriņu un pasīvās ēkas, kā arī tādas ēkas, kurās enerģijas patēriņš ir gandrīz nulle. Kādas ir atšķirības? Būvēm ir enerģijas patēriņa standarti, kas nosaka gada enerģijas kopējo patēriņu. Energoefektīvām būvēm standarts ir NF40 - EuCO <40 kWh / (uz m2 gadā), pasīvajām mājām: NF15 - EuCO <15 kWh / (uz m2 gadā). Savukārt nZEB būvēm (būves ar enerģijas patēriņu tuvu nullei), standarts sasniedz 0 kWh / (m2 gadā). Tomēr, der atcerēties, ka papildus šīm ēkām ir arī ēkas ar pozitīvu enerģijas balansu. Tas nozīmē, ka gada laikā tās saražo vairāk enerģijas, kā tās patērē.

Aluprof energoefektīvās sistēmas

ir izmantotas daudzās pasīvajās būvēs gan dzīvojamo māju, gan rūpnieciskajā būvniecībā – lūdzu, apmeklējiet mūsu galeriju.