Home / Piedavajumi / Fasādes

Fasādes

Celtniecības elementi no stikla ar iespaidīgu alumīnija konstrukciju izmantošanu izraisa apbrīnu un atzinīgu novērtējumu. Izturīgās profila konstrukcijas un mirdzošs stikls rada unikālu efektu.

Ekoloģiskajām, vienģimeņu mājām Aluprof piedāvā fasāžu sistēmas ar ļoti labiem tehniskajiem un izolācijas parametriem.

Mūsu sistēmas

Fasāde  MB-TT50 ir līderis augsto tehnoloģiju alumīnija profilu šķērssienu jomā.

Pateicoties virknei pielietoto izolācijas risinājumu, fasāde efektīvi aizsargā ēku no siltuma zudumiem, bet fasādes īpašā forma atvieglo tās izgatavošanu. Dažādie stūru savienojumi nodrošina telpisko konstrukciju projektēšanas elastīgumu, ļaujot MB-TT50 sistēmai piedāvāt lieliskas iespējas būves konstrukciju veidošanā.

ITT tipa testi EN-13830, ko veic Būvniecības izpētes institūts, atklāja, ka tā ir pašreiz labākā alumīnija profilu šķērssienu sistēma, kas tiek piedāvāta tirgū. Sistēmas termoizolācija (Uf) ir robežās no 0.5 W/(m2K).

Sistēma MB-SR50N HI+

tāpat kā MB-TT50 ir paredzēta pildītu un piekārta tipa vieglu šķērssienu, jumtu, jumta logu un citu telpisku konstrukciju projektēšanai un izgatavošanai. Lai iegūtu optimālu siltuma un skaņas izolāciju un atvieglotu MB-SR50N HI+ sistēmas fasādes uzstādīšanu, tiek izmantots PE (polietilēna) izolācijas materiāls, jo tas nodrošina lieliskus termoizolācijas parametrus (Uf no 0.7 W/m2K), tajā pašā laikā tā forma pareizi virza skrūvi fasādes stiklošanas laikā. Sistēma ļauj veidot fasādes ar redzamām, šaurām dalījuma līnijām un nodrošina konstrukcijas ilgizturību un stiprību.

Pateicoties Aluprof piedāvātajam plašajam profilu spektram, pat pašas drošākās alumīnija un stikla konstrukciju idejas kļūst par realitāti.