Home / Piedavajumi / Logi

Logi

Vai jūsu māja ir pietiekoši energoefektīva – tas ir atkarīgs no virknes faktoru, kas ietekmē energoefektivitāti mājā, logiem ir ārkārtīgi liela nozīme. Logu tips un to pareiza uzstādīšana ir vienlīdz svarīgi faktori. Vienas ģimenes mājas enerģētiskā balansa analīze ir prezentēta „Labas prakses rokasgrāmatā”, ko publicējusi Polijas Valsts fonda vides aizsardzības un ūdenssaimniecības pārvalde. Šī analīze liecina, ka logu izraisītie siltuma zudumi sasniedz 23.1% - 36.3%.

Aluprof piedāvā MB-86 Aero un MB-70HI logus

kuros izmantoti tādi inovatīvi un tehniski risinājumi kā, piemēram, Aerogel – materiāls ar lielisku siltumizolāciju. Tas dod iespēju ražot logus ar tehniskā raksturlieluma “Uf” vērtību tikai no 0.57 W/ (m2K). Logu stratēģiskais izvietojums ēkās ļauj efektīvi izmantot saules starojuma enerģiju un veicina zemākas enerģijas izmaksas, samazinot mākslīgā apgaismojuma izmantošanu. Pasīvās mājas dienvidu pusē ver tikt izveidoti lieli logi.

Aluprof piedāvā logus

kas ir līdz pat 2.800 mm augsti un līdz 1.700 mm plati. Aluprof sistēmas ļauj izgatavot daudz dažādu tipu logus, atkarībā no pielietojuma veida un speciālām funkcionalitātes, estētikas un siltumizolācijas prasībām.

Logiem izmantojamie profili ir ar ļoti plašu krāsu izvēles klāstu.

Bagātīgā krāsu izvēle ļauj perfekti pieskaņot logus gan iekšējiem, gan arī ārējiem ēkas fasādes elementiem. Iespējami arī dažādu koku veidu koka struktūras imitācijas pārklājumi. Aluprof piedāvā RAL krāsu tabulu, ATEC un koka struktūras imitācijas pārklājumus.

Products from the range: Logi