Home / Piedavajumi / MB-SKYLINE

MB-SKYLINE

Lielas stiklotas platības labi iederas mūsdienīgās biroju ēkās, viesnīcās un jo īpaši — privātmājās. Visbiežāk tās nemanāmi savieno virtuvi vai dzīvojamo istabu ar dārzu. Tās nodrošina panorāmas skatu, nojauc robežas starp telpām un āru, radot neierobežotības iespaidu. Jo nemanāmāka ir pāreja, jo labāks efekts.

MB-SKYLINE BĪDĀMAJĀM DURVĪM AR NEREDZAMO RĀMI IR ŠAURI PROFILI, KAS JEBKURU BŪVI PADARA MODERNU UN MINIMĀLISTISKU.

Durvju vērtnes savienojuma redzamās daļas platums ir tikai 25 mm. Konstrukcijai ir vienlaidus stiklojums ar smalkām sadalošajām līnijām. Ēkām, kas aprīkotas ar MB-SKYLINE durvīm, ir savs unikāls stils, un tās paaugstina jebkura būvniecības projekta vērtību. Turklāt sistēma ļauj veidot līdz pat 4 m augstas durvis, nodrošinot daudzveidīgas dizaina iespējas, tostarp satriecošas stiklotās platības. MB-SKYLINE bīdāmās durvis var atvērt manuāli vai automātiski, un to piedziņas mehānismus un vadības blokus var paslēpt rāmja profilos vai montēt ārpus konstrukcijas.

LAI LIELĀS STIKLOTĀS PLATĪBAS BŪTU PILNĪGI EFEKTĪVAS, TĀM JĀNODROŠINA VISAUGSTĀKAIS TERMOIZOLĀCIJAS LĪMENIS.

Tādēļ ir nepieciešami vispiemērotākie profili. Alumīnija profili nodrošina īpaši labus siltumefektivitātes rādītājus. Alumīnija logi un durvis tiek ražoti, izmantojot siltus profilus, kas sastāv no diviem alumīnija profiliem un siltumizolācijas pildījuma. Arī modernās būvēs ir viegli izmantot izstrādājumus ar lieliskām siltumizolācijas īpašībām. Piemēram, MB-SKYLINE sistēmai ir3-kameru profili, kas nodrošina siltumizolācijas UW, sākot no 0,85 W/(m2K). Lai padarītu ēku vēl siltāku, ar MB-Skyline palīdzību veidotajās lielajās stiklotajās platībās tiek izmantotas 52–60 mm biezas divkameru stikla paketes.

Products from the range: MB-SKYLINE